ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

معرفی شرکت پارس تامین نوید رایانه

این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی شرکت

بسم الله الرحمن الرحیم

پارس تامین یک شرکت ارائه کننده ی خدمات نوین الکترونیکی می باشد که با استعانت از الطاف الهی و همراهی تیم های فنی کار آزموده موفق به  کسب رتبه نخست انفورماتیک از شورای عالی گردیده است، این شرکت بصورت تخصصی در زمینه تامین، نصب و راه اندازی و استقرار سامانه های نرم افزاری، سخت افزاری و ارتباطی، فعالیت می نماید.

شرکت پارس تامین توانسته است با ارائه خدمات نوین الکترونیکی در زمینه تولید نرم افزارهای تخصصی وسفارشی، بانک های اطلاعاتی، شبکه های رایانه ای، مراکز داده و پرتال اینترنتی و ایجاد 276 دفتر خدمات الکترونیکی در سراسر کشور، توانمندی خود را به اثبات رسانده و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو مطرح گردد. تحقیق و توسعه، همواره بخش مهمی از فعالیت شرکت است. کارکنان ما همواره در حال تحقیق و مطالعه روش های جدید و تکنیک های روز در ارائه خدمات الکترونیکی هستند.

توجه به دانش و فناوری های روز دنیا و بهره گیری از نوآوری های اخیر در زمینه IT ما را در دستیابی به سیستم های قوی و توانمند موفق نموده است.

دیدگاه ما این است که به روش های موجود و معمولی، بسنده نکنیم و نگاهی فراتر به آینده داشته باشیم، نگاهی که توسعه و بهبود را یک فرآیند دائم و همیشگی می داند و همیشه برای شما پیشنهادات تازه ای دارد. پیشنهادهایی در جهت بهبود کیفیت، افزایش بهره وری و ارائه سرویس های بهتر.

آنچه که شرکت پارس تامین همواره سرلوحه برنامه های خود قرار داده است محصول قوی و رضایت مشتری است.

ارتباط و همراهی مستمر ما با مشتریان، زنجیره ای قوی را تشکیل داده که همواره پشتیبان شرکت در تداوم راه بوده است.

خواندن 15350 دفعه
آخرین ویرایش در شنبه, 18 ارديبهشت 1395 ساعت 14:31
محتوای بیشتر در این بخش: فعالیت اصلی شرکت پارس تامین »

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: