ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

سامانه مدیریت پیامک امن

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: معرفی پروژه ها

سامانه مدیریت پیامک، درگاه خدمات سازمان در قالب تلفن همراه، بدون نیاز به سامانه های نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه است.

این خدمات می توانند در قالب پیامک و سرویس USSD در اختیار کاربران قرار گیرند. با توجه به گسترش زیر ساخت های ارتباطات، ارائه خدمات سازمان ها از طریق سرویس های پیامک و سامانه های موبایل ممکن شده است. حجم گسترده خدمات و سرویس های سازمان ها نیاز به یک درگاه مشترک دارد. تجمیع خدمات سامانه های مختلف از طریق این درگاه، خدمتی جدید از شرکت پارس تامین در راستای تحقق معماری جامع و یکپارچه سازمانی است.

سامانه مدیریت پیامک با حفظ امنیت از اطلاعات موجود سازمان ها، خدمات مختلف و متعدد مورد نیاز را به جامعه هدف ارائه می نماید. و به دلیل رعایت امنیت در اطلاعات و خدمات می تواند مورد استفاده سازمان های مختلف نیروهای مسلح قرارگیرد.

با استفاده از سامانه مدیریت پیامک از تمامی قابلیت های سرویس های USSD بصورت امن بهره مند خواهید شد. در سامانه مدیریت پیامک، کلیه خدمات سازمان در قالب درخت خدمات از طریق پیامک برای کاربران قابل دستیابی بوده و هر کاربر با ارسال چند پیامک و حرکت بر روی درخت و انتخاب منوهای مختلف می تواند خدمات مورد نیاز را دریافت کند.

چرا سازمان ها از سامانه مدیریت پیامک استفاده می کنند؟

« مشکل اصلی ما در سازمان، وجود سامانه های متعدد و استفاده از سیستم های پیامکی مختلف بوده است. با استفاده از سامانه مدیریت پیامک کلیه سرویس های پیامکی ما در یک قالب، تجمیع شده و مدیریت آن ها بسیار ساده تر شده است.» « با استفاده از سامانه مدیریت پیامک، سازمان هایی که نیاز به امنیت بالایی برای ارتباط با کاربرانشان دارند در تعریف مدل های ارتباطی دچار مشکل نخواهند بود. سامانه مدیریت پیامک بدون حضور در بستر اینترنت این قابلیت را دارد که تمامی خدمات خود را به صورت برخط از طریق پیامک در اختیار کاربران قرار دهد.»

«یکی از اهداف سازمان ها، همواره ایجاد درگاه واحد ارائه خدمات سامانه های مختلف بوده است. اصل اساسی سازمان رضایت جامعه هدف و سهولت دسترسی به خدمات سازمان برای کاربران می باشد. امروز با سامانه مدیریت پیامک جامعه هدف به راحتی به خدمات مورد نیاز خود دسترسی خواهند داشت.»

این سامانه دارای تاییدیه فنی و امنیتی از مراکز ذیصلاح می باشد.

خواندن 32222 دفعه
آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 ارديبهشت 1394 ساعت 16:06

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: