ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور

اسکن اسناد و مدارک، تهیه میکروفیلم و نرم افزار مدیریت اسناد

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
منتشرشده در: معرفی پروژه ها

کد خبر:10030  مورخ:94/2/5

شرکت پارس تامین با برخورداری از تجهیزات پیشرفته و کادری مجرب و توانمند توانسته در زمینه اسکن اسناد و تهیه فایل های دیجیتالی و میکروفیلم فعالیت چشمگیری داشته و پروژه های بزرگی را با موفقیت به انجام برساند که تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد.

· نرم افزار آرشیو که توسط شرکت پارس تامین تولید گردیده این امکان را برای مشتریان فراهم نموده تا بتوانند اسناد اسکن شده را مدیریت نمایند.

· شرکت پارس تامین تاکنون موفق به اخذ مجوز از مراکز ذیصلاح و همچنین دیوان محاسبات کشور جهت انجام پروژه های میکروفیلم و آرشیو سازمان های لشگری و کشوری شده است.

· تعداد زیادی از سازمان ها و موسسات نظامی و غیر نظامی تا کنون با شرکت پارس تامین در خصوص اسکن و آرشیو اسناد قرارداد منعقد نموده اند که بخش زیادی از قراردادها به اتمام رسیده است.

مزیت های میکروفیلم و آرشیو اسناد

· سهولت به اشتراک گذاری اطلاعات

· امکان ایجاد بـایگانی های مجازی

· امکان ایجاد بانک های اطلاعاتی کامل

· ایجاد نسخه های متعدد و قابل تکثیر از اسناد

· امکان نگهداری اسناد به مدت طولانی و جلوگیری از بین رفتن اسناد

· کاهش و حذف فضای مورد نیاز و هزینه های اجرایی برای نگهداری اسناد

· امکان بهره برداری از اسناد و اطلاعات اسکن شده در قالب نرم افزار آرشیو

نرم افزار آرشیو

هر سازمانی دارای مستندات اداری فراوانی است که حاوی اطلاعات مختلفی است. این مدارک یا به اصطلاح اسناد باید با نظم و ترتیب نگه‌داری شوند تا بتوان آنها را در زمان لازم بازیابی و مورد استفاده قرار داد. در واقع اطلاعاتی که در این اسناد وجود دارد، در بخش‌های مختلف کاری سازمان مورد نیاز است و باید به آنها مراجعه شود. سیستم مدیریت اسناد در واقع وظیفه‌ی دریافت، طبقه بندی، نگه‌داری و بازیابی این اسناد را برعهده دارد.

اسناد با دستگاه های پویشگر(SCANNER) تبدیل به پرونده های رایانه ای شده و بر اساس نظم و ترتیب دلخواه در سامانه نرم افزاری DMS وارد می شوند.

دامنه کاربرد این نرم افزار هرگونه پرونده و سندی را شامل می شود.

خواندن 36939 دفعه
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 25 فروردين 1395 ساعت 14:28

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: