ورود به سایت

نام کاربری
رمز عبور *
مرا بیاد اور
معرفی سامانه ها

معرفی سامانه ها (6)

در این قسمت می توانید سامانه های شرکت پارس تامین را مشاهده نمایید

سامانه فیش حقوق

نوشته شده توسط | منتشرشده در: معرفی سامانه ها |

با ایجاد سامانه فیش حقوق، بازنشستگان و مستمری بگیران قادر خواهند بود فیش حقوق خود را از طریق پرتال ساتا ( به آدرس اینترنتی WWW.ESATA.IR) مشاهده و یا از طریق دفاترخدمات الکترونیکی ساتا بدون پرداخت هیچ هزینه ای دریافت نمایند. در طول سالیان گذشته سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح متحمل هزینه های بسیار سنگینی جهت چاپ فیش حقوق برای بازنشستگان و مستمری بگیران می شده است

سامانه گواهی

نوشته شده توسط | منتشرشده در: معرفی سامانه ها |

با توجه به مراجعات مکرر بازنشستگان و مستمری بگیران به ادارات کل جهت دریافت گواهی، شرکت پارس تامین اقدام به طراحی، تولید و راه اندازی سامانه صدورگواهی در دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا نموده است.

تا قبل از اینکه سامانه پرتال اینترنتی و دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا راه اندازی شود تنها پل ارتباطی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بازنشستگان و مستمری بگیران، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری افراد به ادارات کل بوده که زمان گیر و طاقت فرسا بوده است.

با طراحی و تولید این سامانه، بازنشستگان و مستمری بگیران قادر هستند در هر شهری که در آن سکونت داشته و یا به آن مسافرت نموده اند، از طریق پرتال ساتا (به آدرس اینترنتی www.esata.ir) برای خرید سهام ( توان آفرین و کوثر) ثبت نام نموده و برگ سهام خود را از نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیکی ساتا، دریافت نمایند.

سامانه سفر

نوشته شده توسط | منتشرشده در: معرفی سامانه ها |

سامانه برگزاری سفر، سامانه ­ای است که وظیفه­ ی برنامه ­ریزی و اجرای سفرهای تفریحی و زیارتی بازنشستگان نیروهای مسلح و خانواده­ های آنها را به عهده دارد. این سامانه در کلیه دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در دسترس متقاضیان می باشد.

جرای طرح منزلت و صدور ساتا کارت برای کلیه بازنشستگان و مستمری بگیران

هدف اصلی از اجرای طرح منزلت و راه اندازی این سامانه، ایجاد یک راه میان بر برای خدمت رسانی آسان به بازنشستگان و مسمتری بگیران بوده است.

 ایمیل خود را در این قسمت ثبت نمایید: