منشور اخلاقی شرکت پارس تامین نوید رایانه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منشور اخلاقی شرکت پارس تأمین نوید رایانه

این منشور به منظور اشاعه و اعتلای ارزش‌های انسانی و اخلاق حرفه‌ای، در شرکت پارس تأمین نوید رایانه و نهادینه نمودن آن در اندیشه و عمل کارکنان تدوین شده است. ما به عنوان کارکنان شرکت پارس تأمین نوید رایانه جهت ادای هر چه بهتر وظایف و مسئولیت‌های اداری با تکیه بر باورها و ارزش‌های اخلاقی و در راستای توسعه و بهبود خدمت‌رسانی، خود را ملزم به رعایت اصول ذیل در تمامی پندارها، گفتارها و کردارهای خویش می‌دانیم:
اصل 1: صداقت را سرلوحه خویش قرار می‌دهیم. به‌ نحوی که تضادی میان پندار، گفتار و کردارمان وجود نداشته باشد.
اصل 2: در راستای اشاعه ارزش‌های انسانی و فارغ از هر نوع دیدگاه‌های نژاد پرستانه، جنسیتی، ملیتی، قومیتی، مذهبی و اختلاف نظر‌ها و روابط موجود در کار، با یکدیگر با احترام متقابل رفتار می‌کنیم.
اصل 3: مسئولیت‌پذیری را به عنوان تعهدی درونی از سوی خود برای انجام مطلوب همه فعالیت‌هایی که بر عهده‌مان گذاشته شده است، تعریف و پایبندی خود را به آن اعلام می‌نماییم.
اصل 4: در مقام خدمت، با خلق و خوی نیکو و گشاده‌رویی برخورد کرده، در نهایت ادب، تواضع و دقت، وظایف محوله را منطبق بر قوانین و ضوابط سازمانی انجام ‌می‌دهیم.
اصل 5: تعهد شرکت پارس ‌تأمین نوید رایانه در قبال کارکنان و مشتریان
⦁ شرکت متعهد می‌شود مسیر آموزش و ارتقاء سطح دانش و توانمندی همکاران را در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر شرکت فراهم نماید.
⦁ شرکت متعهد می‌شود فرصت ارتقاء شغلی، تأمین رفاه، برخورداری از حقوق عادلانه و مکفی، نظام عادلانه پاداش، آسان بودن ارتباطات سازمانی و شایسته‌سالاری را در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر شرکت فراهم نماید.
⦁ شرکت متعهد می‌شود در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بستر لازم در جهت تولید و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت فراهم نماید.
⦁ شرکت، تأکید بسیار بر تکریم ارباب رجوع، جلب رضایت مشتری و انجام خواسته‌های بحق آنان را متعهد می‌شود.
⦁ شرکت، پاسخگویی صادقانه، تعهد و دقت در ارائه خدمات مطلوب، توأم با احترام و مسئولیت پذیری در قبال مشتری را تعهد می‌نماید.