شرکت پارس تامین نوید رایانه

 • dummy تاریخچه

شرکت پارس تامین نوید رایانه در تاریخ ۱۳۹۰/۰۲/۲۱ تحت شماره ۴۰۲۵۸۱ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۵۴۱۳۱۰ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی واقع درتهران به ثبت رسیده و طی شماره ۴۶۰۲۰/ث۳۲/۹۰ مورخ ۱۳۹۰/۰۲/۲۶ در روزنامه رسمی مورخ ۱۳۹۰/۰۳/۰۵ به شماره ۱۹۲۹۲ آگهی گردیده است.

 • dummy معرفی

شرکت پارس تامین نویدرایانه، با استعانت از الطاف الهی و همراهی تیم های فنی کارآزموده، در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردیده است.
این شرکت با سابقه ای درخشان در اجرای پروژه های بزرگ ICT ،بعنوان یکی از عالی ترین مراجع اجرایی کشور در ارائه خدمات نوین الکترونیکی، در سال ۹۵ و۹۶ موفق به کسب بالاترین رتبه (رتبه A)، از شورای عالی انفورماتیک شده است.
مدیران و همکاران متعهد و متخصص شرکت با سرلوحه قراردادن شعار “پارس تأمین سرآمد در ارائه خدمات نوین الکترونیکی” همواره بر آن بوده‌اند تا با شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات نوین، مبتنی بر پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا، قدم‌های بلندی به‌سوی رفاه و آسایش مشتریان بردارند.افزایش کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری مستمر و دایمی است که توسط بخش‌های مختلف پی‌گیری می‌شود.هم‌اکنون شرکت ‌پارس‌‌تأمین‌نوید‌رایانه از ۹ مدیریت مختلف تشکیل شده، که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان را عهده‌دار می‌باشد.

Image

 شرکت پارس‌ تأمين ‌نويد رايانه، شرکتي وابسته به سازمان تأمين ‌اجتماعي ‌نيروهاي‌ مسلح است که در راستای اجرای سیاست‌ها و راهبردهای این سازمان، در سال 1390 تاسیس شده است. این شرکت با استعانت از الطاف الهي و همراهي تيم‌هاي فني و کارآزموده، به عنوان يکي از مراجع برتر اجرايي در ارائه خدمات و تسهیلات به مشتريان (به ويژه بازنشستگان و کارکنان نيروهاي‌ مسلح)، پيشرو در ارائه خدمات نوين الکترونيکي در زمینه اسکن اسناد و مجری پروژه‌هاي فناوري اطلاعات و ارتباطات کشور نیز مي‌باشد.

شرکت پارس تأمین نوید رایانه در سال‌های متمادی از 1395 تا کنون موفق به کسب رتبه 1 (بالاترين رتبه) از شوراي ‌عالي انفورماتيک، اخذ گواهينامه سمتا در حوزه خدمات فني و مهندسي از مركز راهبري سامانه مديريت تأمين كنندگان (سمتا) و مجوز اسكن اسناد و ميكرو فيلم از ديوان محاسبات كشور گردید.

این شرکت در راستای استقرار سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2015) با دیدگاه فرآیندی و تعهد مبتنی بر ریسک و نیز رعایت الزامات قابل کاربرد از قبیل: الزامات مشتری و الزامات قانونی/ سازمانی، محورهای اصلی خط مشی خود را بدین شرح اعلام می‌دارد:

 

 • رعایت استانداردهای ملی و تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان
 • بهبود معیشت و منزلت جامعه هدف و پاسخگویی به انتظارات ذینفعان و ارتقاء سطح رضایتمندی ایشان
 • توسعه دانش‌محوری، چابکی، نوآوری و هوشمندی سازمانی در ابعاد نرم‌افزار و مغزافزار
 • توسعه منابع انسانی از طریق بکارگیری نیروی متخصص آموزش‌دیده و اثربخش خصوصاً در حوزه طراحی و تولید سامانه‌های نرم‌افزاری
 • ارتقا و بهبود مداوم کیفیت عملکرد شرکت در ارائه خدمات و تولید محصولات جهت دسترسی به بازارهای جدید و بزرگتر

 

مدیریت ارشد شرکت متعهد می‌گردد تا با تامین منابع مورد نیاز و مشارکت کلیه مدیران و کارکنان، نسبت به اجرای کیفی فرآیندهای شرکت و بهبود مداوم آن‌ها اقدام نموده و خط مشی شرکت را در فواصل زمانی سالیانه مورد بازنگری قرار دهد.

این منشور به منظور اشاعه و اعتلای ارزش‌های انسانی و اخلاق حرفه‌ای، در شرکت پارس تأمین نوید رایانه و نهادینه نمودن آن در اندیشه و عمل کارکنان تدوین شده است. ما به عنوان کارکنان شرکت پارس تأمین نوید رایانه جهت ادای هر چه بهتر وظایف و مسئولیت‌های اداری با تکیه بر باورها و ارزش‌های اخلاقی و در راستای توسعه و بهبود خدمت‌رسانی، خود را ملزم به رعایت اصول ذیل در تمامی پندارها، گفتارها و کردارهای خویش می‌دانیم:
اصل 1: صداقت را سرلوحه خویش قرار می‌دهیم. به‌ نحوی که تضادی میان پندار، گفتار و کردارمان وجود نداشته باشد.
اصل 2: در راستای اشاعه ارزش‌های انسانی و فارغ از هر نوع دیدگاه‌های نژاد پرستانه، جنسیتی، ملیتی، قومیتی، مذهبی و اختلاف نظر‌ها و روابط موجود در کار، با یکدیگر با احترام متقابل رفتار می‌کنیم.
اصل 3: مسئولیت‌پذیری را به عنوان تعهدی درونی از سوی خود برای انجام مطلوب همه فعالیت‌هایی که بر عهده‌مان گذاشته شده است، تعریف و پایبندی خود را به آن اعلام می‌نماییم.
اصل 4: در مقام خدمت، با خلق و خوی نیکو و گشاده‌رویی برخورد کرده، در نهایت ادب، تواضع و دقت، وظایف محوله را منطبق بر قوانین و ضوابط سازمانی انجام ‌می‌دهیم.
 
 اصل 5: تعهد شرکت پارس ‌تأمین نوید رایانه در قبال کارکنان و مشتریان
 1. شرکت متعهد می‌شود مسیر آموزش و ارتقاء سطح دانش و توانمندی همکاران را در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر شرکت فراهم نماید.
 2. شرکت متعهد می‌شود فرصت ارتقاء شغلی، تأمین رفاه، برخورداری از حقوق عادلانه و مکفی، نظام عادلانه پاداش، آسان بودن ارتباطات سازمانی و شایسته‌سالاری را در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر شرکت فراهم نماید.
 3. شرکت متعهد می‌شود در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بستر لازم در جهت تولید و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت فراهم نماید.
 4. شرکت، تأکید بسیار بر تکریم ارباب رجوع، جلب رضایت مشتری و انجام خواسته‌های بحق آنان را متعهد می‌شود.
 5. شرکت، پاسخگویی صادقانه، تعهد و دقت در ارائه خدمات مطلوب، توأم با احترام و مسئولیت پذیری در قبال مشتری را تعهد می‌نماید.
Image