امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10365

به گفته خبرگزاری صدا و سیمای جشنواره ای جهت فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و تشویق برای تولید کالای با کیفیت برگزار میشود. این جشنواره به همت رسانه ملی و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار میگردد.

#حمایت_از_کالای_ایرانی #تولید_ملی محور اصلی تولید محصولات برخی شرکت های دانش بنیان شده است.

ویدئو مصاحبه خبرنگار صدا و سیما با قدرت اله رنجبر (مدیر عامل شرکت پارس تامین)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کد خبر: 10364

شرکت پارس تامین به منظور کم کردن فاصله و ایجاد ارتباط آسان تر میان شرکت و کارجویان، در اولین نمایشگاه بین المللی کار (ایران جابکس) که از ۵ تا ۸ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد، شرکت خواهد کرد.  به همین منظور از کلیه علاقمندان و متخصصان دعوت می گردد جهت آشنایی بیشتر با  شرکت پارس تامین از غرفه 10 سالن 40 بازدید نمایند.

سعید سمیعی، ریاست مرکز کار ایران و دبیر برگزاری اولین نمایشگاه کار ایران (ایران جابکس‌) با اشاره به اهمیت رویدادهای کار در جهان می‌گوید: نمایشگاه‌های کار در دنیا و به ويژه کشورهای توسعه یافته مفهومی شناخته‌شده است، این در حالی است که این سبک از رویدادها هنوز در ایران نوپاست و نتوانسته آنگونه که باید نقش آفرینی کند.

سمیعی گفت: با توجه به خلایی که در برگزاری چنین نمایشگاه‌های در کشور حس می‌شد، تصمیم گرفتیم تا راهی برای ایجاد ارتباط آسان‌تر میان کارجویان و کارفرمایان ایجاد کنیم تا با ارتقاء وضعیت اشتغال در کشور در بلندمدت شاهد کاهش نرخ بیکاری در کشور باشیم.

وی یکی از تفاوت‌های اصلی نمایشگاه ایران جابکس با نمایشگاه‌های دیگر را طیف افرادی دانست که در نمایشگاه خدمات می‌گیرند و گفت: نمایشگاه‌های برگزارشده قبلی که عمدتاً خوب هم بودند، گروه خاصی از کارجویان و کارفرمایان را بازار هدف قراردادند. با این حال نمایشگاه ایران جابکس، دامنه فعالیت خود را گسترده‌تر کرده و طیف وسیعی از مشاغل را پوشش می‌دهد که این موضوع هم به کارفرمایان وهم کارجویان کمک می‌کند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10362


برگزاری دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا

با استقبال کم نظیر دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا، دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه‌ الزهراء (س) در تاریخ 26/7/96 برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام بهرامی رییس محترم اداره عقیدتی سیاسی و آقای مهندس حشمتی پور معاون محترم اجرایی ساتا به ایراد سخنرانی پرداختند.
طی این مراسم، از 4 نفر از مدیران برتر دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در کشور و 31 نفر از مدیران رتبه اول استان‌ها، با اهداء تندیس، لوح تقدیر و جوایز نفیس تجلیل بعمل آمد. همچنین از 6 نفر از مدیران دفاتر که در زمینه فروش بیمه‌های بازرگانی عملکرد خوبی داشته‌اند توسط شرکت امید کوثر پارس تامین در دو حوزه‌ی " بیمه‌های بازرگانی" و "بیمه‌ی عمر و سرمایه گذاری" با اهدا تندیس، لوح تقدیر و جایزه، تشکر و قدردانی گردید.
آقای مهندس رنجبر مدیر عامل شرکت پارس تامین در این مراسم طی سخنرانی مبسوطی، ضمن خیر مقدم به میهمانان، گفتند: اعتمادسازی و تعامل بیشتر، دریافت نقطه نظرات مدیران دفاتر و تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین دلسوز و مدیران پرتلاش دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا از اهداف برگزاری این مراسم بوده است.
ایشان سپس به طرح مسائل و مشکلات و چالش‌های دفاتر پرداخته و راهکارهایی نیز جهت افزایش درآمد دفاتر ارایه نمودند.
پیش از صحبت‌های آقای مهندس رنجبر، آقای صانعی مدیر دفاتر خدمات الکترونیکی شرکت پارس تامین در خصوص فرآیند انتخاب مدیران برتر توضیحاتی ارایه دادند.
در ادامه دومین آیین تقدیر از دفاتر، جلسه پرسش و پاسخ نیز با حضور مسولین ساتا و پارس تامین و مدیران دفاتر خدمات الکترونیکی برگزار و مسائل و مشکلات دفاتر مطرح گردید.
این مراسم پس از پاسخگویی مسئولین به سوالات شفاهی و کتبی مدعوین، در ساعت 17:30 خاتمه یافت.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10363

باشگاه مشتریان ستاره پارس در راستای حمایت از صنعت پوشاک ایران به تازگی تفاهم نامه ای مشترک با انجمن صنایع پوشاک  ایران به نمايندگي آقايان سومبات هاكوپيان و مهندس شهرام صالحي نوع پرور امضا کرده است که بر اساس آن، كليه بازنشستگان و مستمري بگيران و حتي شاغلين نيروهاي مسلح كه عضو باشگاه ستاره پارس شده باشند،  می توانند در فروشگاه های پوشاک ایرانی، با بهترین شرایط، خرید انجام دهند.

لطفا جهت كسب اطلاعات كامل تر به وبگاه باشگاه مشتريان ستاره پارس به آدرس اينترنتيwww.pstar.ir  مراجعه نمايند. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10361 
دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در تاریخ 26 مهرماه 96 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه‌الزهرا(س) به میزبانی شرکت پارس تامین برگزار خواهد شد.
در این آیین که با حضورمدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح جناب آقای دکتر محمودزاده و مسئولین برگزار خواهد شد، در نظر است از دفاتر برتر خدمات الکترونیکی ساتا، با اهداء تندیس، لوح تقدیر و جوایز، تجلیل گردد.