امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10363

باشگاه مشتریان ستاره پارس در راستای حمایت از صنعت پوشاک ایران به تازگی تفاهم نامه ای مشترک با انجمن صنایع پوشاک  ایران به نمايندگي آقايان سومبات هاكوپيان و مهندس شهرام صالحي نوع پرور امضا کرده است که بر اساس آن، كليه بازنشستگان و مستمري بگيران و حتي شاغلين نيروهاي مسلح كه عضو باشگاه ستاره پارس شده باشند،  می توانند در فروشگاه های پوشاک ایرانی، با بهترین شرایط، خرید انجام دهند.

لطفا جهت كسب اطلاعات كامل تر به وبگاه باشگاه مشتريان ستاره پارس به آدرس اينترنتيwww.pstar.ir  مراجعه نمايند. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10362


برگزاری دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا

با استقبال کم نظیر دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا، دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه‌ الزهراء (س) در تاریخ 26/7/96 برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام بهرامی رییس محترم اداره عقیدتی سیاسی و آقای مهندس حشمتی پور معاون محترم اجرایی ساتا به ایراد سخنرانی پرداختند.
طی این مراسم، از 4 نفر از مدیران برتر دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در کشور و 31 نفر از مدیران رتبه اول استان‌ها، با اهداء تندیس، لوح تقدیر و جوایز نفیس تجلیل بعمل آمد. همچنین از 6 نفر از مدیران دفاتر که در زمینه فروش بیمه‌های بازرگانی عملکرد خوبی داشته‌اند توسط شرکت امید کوثر پارس تامین در دو حوزه‌ی " بیمه‌های بازرگانی" و "بیمه‌ی عمر و سرمایه گذاری" با اهدا تندیس، لوح تقدیر و جایزه، تشکر و قدردانی گردید.
آقای مهندس رنجبر مدیر عامل شرکت پارس تامین در این مراسم طی سخنرانی مبسوطی، ضمن خیر مقدم به میهمانان، گفتند: اعتمادسازی و تعامل بیشتر، دریافت نقطه نظرات مدیران دفاتر و تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین دلسوز و مدیران پرتلاش دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا از اهداف برگزاری این مراسم بوده است.
ایشان سپس به طرح مسائل و مشکلات و چالش‌های دفاتر پرداخته و راهکارهایی نیز جهت افزایش درآمد دفاتر ارایه نمودند.
پیش از صحبت‌های آقای مهندس رنجبر، آقای صانعی مدیر دفاتر خدمات الکترونیکی شرکت پارس تامین در خصوص فرآیند انتخاب مدیران برتر توضیحاتی ارایه دادند.
در ادامه دومین آیین تقدیر از دفاتر، جلسه پرسش و پاسخ نیز با حضور مسولین ساتا و پارس تامین و مدیران دفاتر خدمات الکترونیکی برگزار و مسائل و مشکلات دفاتر مطرح گردید.
این مراسم پس از پاسخگویی مسئولین به سوالات شفاهی و کتبی مدعوین، در ساعت 17:30 خاتمه یافت.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10360 

صدور کارت هوشمند شناسایی بازنشستگان نیروهای مسلح

         در نظر است کارت هوشمند شناسایی متحدالشکل برای اولین بار از شهریور ماه سال 96 برای کلیه بازنشستگان نیروهای مسلح صادر و بصورت رایگان در دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در سراسر کشور، توزیع ‌گردد.

          غلامعباس صانعی مدیر دفاتر خدمات الکترونیکی شرکت پارس تامین با اعلام این خبر گفت: ثبت نام بازنشستگان در 276 دفتر خدمات الکترونیکی ساتا در سراسر کشور پس از فراخوان پیامکی از شهریورماه 96 آغاز خواهد شد. در این راستا از چندی پیش، شرکت پارس تامین تحویل تجهیزات ثبت امضاء و اثر انگشت دیجیتال بازنشستگان را به دفاتر، آغاز نموده است

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کد خبر: 10361 
دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در تاریخ 26 مهرماه 96 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه‌الزهرا(س) به میزبانی شرکت پارس تامین برگزار خواهد شد.
در این آیین که با حضورمدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح جناب آقای دکتر محمودزاده و مسئولین برگزار خواهد شد، در نظر است از دفاتر برتر خدمات الکترونیکی ساتا، با اهداء تندیس، لوح تقدیر و جوایز، تجلیل گردد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کدخبر: 10359 

تکمیل فرم ذینفع بیمه عمر

        .در طرح جدیدی که قرار است از شهریور ماه آغاز گردد، بازنشستگان قادر خواهند بود با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا و تکمیل فرم ذینفع،  وراث و میزان سهم الارث بیمه عمر خود را تعیین نمایند

اخیرا فرمی به همین منظور برای ثبت مشخصات ذینفعان بیمه عمر طراحی گردیده که بازنشستگان میتوانند از تاریخی که متعاقبا اعلام خواهد شد به دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا مراجعه و فرم مذکور را تکمیل تا در پایگاه اطلاعاتی بازنشستگی(سابا) ثبت گردد