اخبار و اطلاعیه ها

حضور پارس تامین نوید رایانه در اولین نمایشگاه بین المللی کار (IRANJOBEX)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کد خبر: 10364

شرکت پارس تامین به منظور کم کردن فاصله و ایجاد ارتباط آسان تر میان شرکت و کارجویان، در اولین نمایشگاه بین المللی کار (ایران جابکس) که از ۵ تا ۸ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌گردد، شرکت خواهد کرد.  به همین منظور از کلیه علاقمندان و متخصصان دعوت می گردد جهت آشنایی بیشتر با  شرکت پارس تامین از غرفه 10 سالن 40 بازدید نمایند.

سعید سمیعی، ریاست مرکز کار ایران و دبیر برگزاری اولین نمایشگاه کار ایران (ایران جابکس‌) با اشاره به اهمیت رویدادهای کار در جهان می‌گوید: نمایشگاه‌های کار در دنیا و به ويژه کشورهای توسعه یافته مفهومی شناخته‌شده است، این در حالی است که این سبک از رویدادها هنوز در ایران نوپاست و نتوانسته آنگونه که باید نقش آفرینی کند.

سمیعی گفت: با توجه به خلایی که در برگزاری چنین نمایشگاه‌های در کشور حس می‌شد، تصمیم گرفتیم تا راهی برای ایجاد ارتباط آسان‌تر میان کارجویان و کارفرمایان ایجاد کنیم تا با ارتقاء وضعیت اشتغال در کشور در بلندمدت شاهد کاهش نرخ بیکاری در کشور باشیم.

وی یکی از تفاوت‌های اصلی نمایشگاه ایران جابکس با نمایشگاه‌های دیگر را طیف افرادی دانست که در نمایشگاه خدمات می‌گیرند و گفت: نمایشگاه‌های برگزارشده قبلی که عمدتاً خوب هم بودند، گروه خاصی از کارجویان و کارفرمایان را بازار هدف قراردادند. با این حال نمایشگاه ایران جابکس، دامنه فعالیت خود را گسترده‌تر کرده و طیف وسیعی از مشاغل را پوشش می‌دهد که این موضوع هم به کارفرمایان وهم کارجویان کمک می‌کند.