اخبار و اطلاعیه ها

برگزاری دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کد خبر: 10362


برگزاری دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا

با استقبال کم نظیر دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا، دومین آیین تقدیر از دفاتر خدمات الکترونیکی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه‌ الزهراء (س) در تاریخ 26/7/96 برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام بهرامی رییس محترم اداره عقیدتی سیاسی و آقای مهندس حشمتی پور معاون محترم اجرایی ساتا به ایراد سخنرانی پرداختند.
طی این مراسم، از 4 نفر از مدیران برتر دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا در کشور و 31 نفر از مدیران رتبه اول استان‌ها، با اهداء تندیس، لوح تقدیر و جوایز نفیس تجلیل بعمل آمد. همچنین از 6 نفر از مدیران دفاتر که در زمینه فروش بیمه‌های بازرگانی عملکرد خوبی داشته‌اند توسط شرکت امید کوثر پارس تامین در دو حوزه‌ی " بیمه‌های بازرگانی" و "بیمه‌ی عمر و سرمایه گذاری" با اهدا تندیس، لوح تقدیر و جایزه، تشکر و قدردانی گردید.
آقای مهندس رنجبر مدیر عامل شرکت پارس تامین در این مراسم طی سخنرانی مبسوطی، ضمن خیر مقدم به میهمانان، گفتند: اعتمادسازی و تعامل بیشتر، دریافت نقطه نظرات مدیران دفاتر و تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین دلسوز و مدیران پرتلاش دفاتر خدمات الکترونیکی ساتا از اهداف برگزاری این مراسم بوده است.
ایشان سپس به طرح مسائل و مشکلات و چالش‌های دفاتر پرداخته و راهکارهایی نیز جهت افزایش درآمد دفاتر ارایه نمودند.
پیش از صحبت‌های آقای مهندس رنجبر، آقای صانعی مدیر دفاتر خدمات الکترونیکی شرکت پارس تامین در خصوص فرآیند انتخاب مدیران برتر توضیحاتی ارایه دادند.
در ادامه دومین آیین تقدیر از دفاتر، جلسه پرسش و پاسخ نیز با حضور مسولین ساتا و پارس تامین و مدیران دفاتر خدمات الکترونیکی برگزار و مسائل و مشکلات دفاتر مطرح گردید.
این مراسم پس از پاسخگویی مسئولین به سوالات شفاهی و کتبی مدعوین، در ساعت 17:30 خاتمه یافت.