معرفي شركت خدمات بيمه‌ای اميد كوثر

شركت خدمات بيمه‌اي اميد كوثر پارس تأمين با هدف خدمت‌رساني به عموم هموطنان به ويژه خانواده معزز و محترم نيروهاي مسلح در زمينه انواع خدمات بيمه‌هاي بازرگاني (بيمه‌هاي اتومبيل- عمر و سرمايه‌گذاري - آتش‌سوزي - مسئوليت – مهندسي- حوادث- باربري- درمان و ...) با پشتيباني فني و نرم‌افزاري شركت پارس تأمين در سال 1392 فعاليت خود را آغاز نموده و هم‌اكنون در بيش از 200 دفتر خدمات الكترونيكي نيروهاي مسلح در سراسر كشور به ارائه خدمات مي‌پردازد. اين شركت به عنوان عضوي از خانواده صنعت بيمه كشور از آغاز فعاليت خود تاكنون توانسته با استفاده از منابع انساني توانمند و متخصص، اهتمام خود را جهت خدمت‌رساني مؤثر و هدفمند معطوف نموده و هم‌اكنون با كسب بيش از 40 درصد از پرتفوي حاصله توسط شركت‌هاي حقوقي بيمه كوثر توانسته از ابتداي فعاليت خود تا پايان سال1395 به بالغ از 350 هزار نفر از هموطنان عزيز به ارائه خدمت بپردازد. اين شركت با اتكا به خداي متعال و با توجه به رويكرد جديد و گسترده خود و با چراغ راه قراردادن شعار خود ((بيمه، هزينه كوچك امروز براي آرامش بزرگ فرداست))، اميد دارد به جايگاه رفيعي در صنعت بيمه دست يابد.

مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای امید کوثر پارس تامین

تعداد خدمات ارائه شده به مشتريان

شركت بيمه اميد كوثر پارس تأمين از آغاز فعاليت خود تاكنون در موارد زير به عموم هموطنان عزيز ‌ويژه خانواده معزز نيروهاي مسلح به ارائه خدمات مي پردازد.

بيمه خودرو

شركت بيمه اميد كوثر به‌منظور جبران زيان‌هاي مالي و جاني ناشي از حوادث خودرو، بيمه‌نامه‌هاي زير را صادر مي‌كند.

توضیحات بیشتر

بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري

بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري با هدف آرامش خيال امروز، رفاه بازنشستگي و نيز تأمين مالي بازماندگان، به‌منظور كسب درآمد پايدار و تأمين نيازهاي اساسي آتي و پرهزينه خانواده ارائه مي‌گردد.

اين بيمه، يك سرمايه‌گذاري بلند‌مدت بدون ريسك و با سود علي‌الحساب است كه هر فرد دورانديش با يك برنامه‌ريزي مناسب اقتصادي و پس‌انداز تدريجي مي‌تواند دوران بازنشستگي خود را به دوران طلايي آسايش و آرامش تبديل كند.

توضیحات بیشتر

بيمه‌هاي آتش‌سوزي

موضوع بيمه آتش‌سوزي، تأمين و جبران زيان‌هاي مالي و مادي است كه بر اثر وقوع خطرهاي آتش‌سوزي از جمله حريق، صاعقه، انفجار به دارايي‌هاي مورد بيمه از قبيل ساختمان و تاسيسات ، ماشين‌آلات، موجودي و اثاثيه و... وارد مي‌شود. بنابراين در بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي خسارت‌هاي مالي تأمين مي‌شود اما خسارت‌هاي جاني و بدني در تعهد بيمه‌گر نيست. هم‌چنين خطرهاي تبعي يا اضافي از جمله زلزله و آتش‌فشان، سيل و طغيان آب، طوفان، تركيدگي لوله آب، ضايعات ناشي از آب باران و ذوب برف و ... با پرداخت حق بيمه اضافي تحت پوشش قرار مي‌گيرند.

توضیحات بیشتر

انواع بيمه‌هاي مسئوليت

هر شخصي ممكن است به سبب انجام عملي يا ترك عملي موجب زيان اشخاص شود. براساس قاعده حقوقي و فقهي ((لاضرار)) هر فرد زياني به ديگران وارد كند، مسئول جبران آن است مگر آن‌كه ثابت شود زيان حاصل به فعل يا ترك فعل مسئول مربوطه نبوده يا خارج از اراده او بوده يا به حكم قانون صورت گرفته است. به عبارت ديگر، اشخاص گاهي ناخواسته به ‌صورت مستقيم يا غير‌مستقيم، باعث آسيب يا زيان ديگران مي‌شوند. قانون اين حق را به زيانديدگان داده كه از عامل زيان مطالبه خسارت كند. بيمه‌هاي مسئوليت ، خدمتي است براي افرادي كه ناخواسته باعث زيان ديگري شده‌اند و اكنون در معرض مطالبه خسارت قراردارند.

اشخاصي كه مطالبه خسارت مي‌كنند يا بدون اين‌كه قراردادي با عامل زيان داشته باشد مي‌خواهند از حق قانوني خود استفاده نمايند يا قراردادي با عامل زيان داشته‌اند كه به دليل عدم ايفاي تعهد از سوي طرف مقابل ، اكنون ادعاي خسارت دارند. خسارت‌هاي نوع اول با بيمه‌هاي مسئوليت مدني و خسارت‌هاي نوع دوم با بيمه مسئوليت قراردادي پوشش داده مي‌شود.

توضیحات بیشتر

گالری تصاویر

  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
آدرس : تهران - خیابان ستارخان - خیابان شهید صادقی پور - کوچه 25 ام شرقی - پلاک 5
تلفن : 021-44271992
فکس : 021-44272426
ایمیل : info@pars-tamin.ir