معرفی شركت خدمات بيمه‌ای امید كوثر

شركت خدمات بیمه‌ای امید كوثر پارس تأمین با هدف خدمت‌رسانی به عموم هموطنان به ویژه خانواده معزز و محترم نیروهای مسلح در زمینه انواع خدمات بیمه‌های بازرگانی (بیمه‌های اتومبیل- عمر و سرمایه‌گذاری - آتش‌سوزی - مسئولیت – مهندسی- حوادث- باربری- درمان و ...) با پشتیبانی فنی و نرم‌افزاری شركت پارس تأمین در سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده و هم‌اكنون در بیش از 200 دفتر خدمات الكترونیكی نیروهای مسلح در سراسر كشور به ارائه خدمات می‌پردازد. این شركت به عنوان عضوی از خانواده صنعت بیمه كشور از آغاز فعالیت خود تاكنون توانسته با استفاده از منابع انسانی توانمند و متخصص، اهتمام خود را جهت خدمت‌رسانی مؤثر و هدفمند معطوف نموده و هم‌اكنون با كسب بیش از 40 درصد از پرتفوی حاصله توسط شركت‌های حقوقی بیمه كوثر توانسته از ابتدای فعالیت خود تا پایان سال1395 به بالغ از 350 هزار نفر از هموطنان عزیز به ارائه خدمت بپردازد. این شركت با اتكا به خدای متعال و با توجه به رویكرد جدید و گسترده خود و با چراغ راه قراردادن شعار خود ((بیمه، هزینه كوچك امروز برای آرامش بزرگ فرداست))، امید دارد به جایگاه رفیعی در صنعت بیمه دست یابد.
مهدی وحیدی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای امید کوثر پارس تامین
مهدی وحیدی
مهدی وحیدی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای امید کوثر پارس تامین

تعداد خدمات ارائه شده به مشتریان

شركت بیمه امید كوثر پارس تأمین از آغاز فعالیت خود تاكنون در موارد زیر به عموم هموطنان عزیز ‌ویژه خانواده معزز نیروهای مسلح به ارائه خدمات می پردازد.

بیمه خودرو

شركت بیمه امید كوثر به‌منظور جبران زیان‌های مالی و جانی ناشی از حوادث خودرو، بیمه‌نامه‌های زیر را صادر می‌كند.

توضیحات بیشتر

بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری

بيمه‌هاي عمر و سرمايه‌گذاري با هدف آرامش خيال امروز، رفاه بازنشستگي و نيز تأمين مالي بازماندگان، به‌منظور كسب درآمد پايدار و تأمين نيازهاي اساسي آتي و پرهزينه خانواده ارائه میگردد.

اين بيمه، يك سرمايه‌گذاري بلند‌مدت بدون ريسك و با سود علیالحساب است كه هر فرد دورانديش با يك برنامه‌ريزي مناسب اقتصادي و پس‌انداز تدريجي میتواند دوران بازنشستگي خود را به دوران طلايي آسايش و آرامش تبديل كند.

توضیحات بیشتر

بیمه‌های آتش‌سوزی

موضوع بیمه آتش‌سوزی، تأمین و جبران زیان‌های مالی و مادی است كه بر اثر وقوع خطرهای آتش‌سوزی از جمله حریق، صاعقه، انفجار به دارایی‌های مورد بیمه از قبیل ساختمان و تاسیسات ، ماشین‌آلات، موجودی و اثاثیه و... وارد می‌شود. بنابراین در بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی خسارت‌های مالی تأمین می‌شود اما خسارت‌های جانی و بدنی در تعهد بیمه‌گر نیست. هم‌چنین خطرهای تبعی یا اضافی از جمله زلزله و آتش‌فشان، سیل و طغیان آب، طوفان، تركیدگی لوله آب، ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف و ... با پرداخت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می‌گیرند.

توضیحات بیشتر

انواع بیمه‌های مسئولیت

هر شخصی ممكن است به سبب انجام عملی یا ترك عملی موجب زیان اشخاص شود. براساس قاعده حقوقی و فقهی ((لاضرار)) هر فرد زیانی به دیگران وارد كند، مسئول جبران آن است مگر آن‌كه ثابت شود زیان حاصل به فعل یا ترك فعل مسئول مربوطه نبوده یا خارج از اراده او بوده یا به حكم قانون صورت گرفته است. به عبارت دیگر، اشخاص گاهی ناخواسته به ‌صورت مستقیم یا غیر‌مستقیم، باعث آسیب یا زیان دیگران می‌شوند. قانون این حق را به زیاندیدگان داده كه از عامل زیان مطالبه خسارت كند. بیمه‌های مسئولیت ، خدمتی است برای افرادی كه ناخواسته باعث زیان دیگری شده‌اند و اكنون در معرض مطالبه خسارت قراردارند.

اشخاصی كه مطالبه خسارت می‌كنند یا بدون این‌كه قراردادی با عامل زیان داشته باشد می‌خواهند از حق قانونی خود استفاده نمایند یا قراردادی با عامل زیان داشته‌اند كه به دلیل عدم ایفای تعهد از سوی طرف مقابل ، اكنون ادعای خسارت دارند. خسارت‌های نوع اول با بیمه‌های مسئولیت مدنی و خسارت‌های نوع دوم با بیمه مسئولیت قراردادی پوشش داده می‌شود.

توضیحات بیشتر

گالری تصاویر

  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
  • همایش ساتا
آدرس : تهران - خیابان ستارخان - خیابان شهید صادقی پور - کوچه 25 ام شرقی - پلاک 5
تلفن : 021-44271992
فکس : 021-44272426
ایمیل : info@pars-tamin.ir