Image

سامانه های نرم افزاری

سرمایه اصلی شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نیروهای انسانی فنی متخصص آن است

واحد تولید سامانه های نرم افزرای شرکت پارس تامین نوید رایانه با بکارگیری و جذب نیروهای متخصص و سخت کوش در حوزه طراحی، تولید و استقرار سامانه های نرم افزاری با ایجاد محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، یکی از عالی ترین فضا ها برای راهبرد اهداف شرکت فراهم نموده است و در نتیجه نقش و جایگاه ویژه ای در کسب و کار شرکت پارس تامین نوید رایانه را دارد.

تشکل های واحد سامانه های نرم افزاری

واحد تولید

این واحد تولید سفارش های درخواستی از داخل شرکت (سایر مدیریت ها) و یا پروژه های ودجا، همچون شناسه ملی، ساختار سازمانی و ... را دارد.
همچنین این واحد با استفاده از استانداردهای بین المللی مدیریت پروژه اقدام به برنامه ریزی و کنترل پروژه داخلی و واحد اجرایی فنی می نماید. دفتر مدیریت پروژه از ده حوزه استاندارد PMBOK تاکنون به 6 حوزه مدیریت زمان، هزینه، ذینفعان، کیفیت، ریسک و منابع انسانی ورود نموده است.

واحد تحقیق، توسعه و کنترل کیفیت

این واحد تولید ابزارهای پایه، توسعه Frame Work، امنیت و همچنین نظارت ارشد بر کلیه اسناد و محصولات مدیریت فنی را برعهده دارد.

واحد خدمات مرکز داده

این مرکز امور مربوط به پشتیبانی و نگهداری، تهیه نسخه پشتیبان ازData Center ساتا را بر عهده داشته و همچنین در امر استقرار سامانه های تولیدی واحد اجرایی فنی ساتا، نقش مهمی را ایفا می نماید.

واحد تست و استقرار

  1. پشتیبانی فنی از سامانه های تولید شده که مرکز داده آن ها در داخل شرکت می باشد
  2. پشتیبانی فنی از سامانه باشگاه مشتریان ستاره پارس
  3. پشتیبانی فنی از سخت افزارهای موجود در شرکت
  4. توسعه حوزه امنیت سخت افزاری و نرم افزاری در شرکت.

واحد داده کاوی و انبارداده 

واحد داده کاوی در زمینه پیاده سازی انبارداده، هوش تجاری و همجنین پروژه های داده کاوی اعم از یادگیری ماشین، تحلیل بر روی داده های حجیم  (Big Data)، با بکارگیری از الگوریتم های هوش مصنوعی و تحلیل داده های با ارزش از دل داده های خام برای تصمیم گیری بهتر مدیران و کمک به بهبود عملکرد سازمان ها در زمینه های مذبور خود را در شرکت پارس تامین نوید رایانه آغاز نموده  و توانسته است تا به امروز نتایج چشم گیری را در این حوزه بخصوص در ساخد را کسب نماید.

معرفی محصولات، خدمات و سامانه های تولیدی

سامانه سفر

سامانه برگزاری سفر، وظیفه برنامه‌ریزی و اجرای سفرهای تفریحی و زیارتی بازنشستگان نیروهای مسلح و خانواده‌های آنها را به عهده دارد. این سامانه در كلیه دفاتر خدمات الكترونیكی ساتا در دسترس متقاضیان می‌باشد.
 

سامانه مدیریت پیامک امن

سامانه مدیریت پیامك، درگاه خدمات سازمان در قالب تلفن همراه، بدون نیاز به سامانه‌های نرم‌افزاری روی گوشی تلفن همراه است. این خدمات می‌توانند در قالب پیامك و سرویس USSD در اختیار كاربران قرار گیرند.


سامانه گواهی

با توجه به مراجعات مكرر بازنشستگان و مستمری‌بگیران به ادارات كل جهت دریافت گواهی، شركت پارس‌تأمین اقدام به طراحی، تولید و راه‌اندازی سامانه صدور گواهی در دفاتر خدمات الكترونیكی ساتا نموده است.
 

سامانه برگه حقوق

با ایجاد سامانه برگه حقوق، بازنشستگان و مستمری‌بگیران قادر خواهند بود برگه حقوق خود را از طریق درگاه ساتا (به آدرس اینترنتی www.esata.ir) مشاهده و یا از طریق دفاتر خدمات الكترونیكی ساتا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت نمایند.
 

سامانه خرید و فروش سهام

با طراحی و تولید این سامانه، بازنشستگان و مستمری‌بگیران قادر هستند در هر شهری كه در آن سكونت داشته یا به آن مسافرت نموده‌اند. از طریق درگاه ساتا (به آدرس اینترنتی www.esata.ir ) برای خرید سهام (توان‌آفرین و كوثر) ثبت‌نام نموده و برگ سهام خود را از نزدیكترین دفتر خدمات الكترونیكی ساتا دریافت نمایند.